Šokující případ chlapce, který zemřel v minulém životě při pádu dvojčat

Šokující případ chlapce, který zemřel v minulém životě při pádu dvojčat

Tři roky po pádu dvojčat v New Yorku, v roce 2004, se narodil chlapec jménem Cade. Už od útlého dětství měl děsivé noční můry. Nacházel se v nich ve vysoké budově a vždy přitom křičel, že padá.  Chlapec také trpěl panickým strachem z letadel a vysokých budov. Rodiče byli šokováni, když jim jednoho dne začal vyprávět o práci v New Yorku ve vysoké budově s výhledem na Sochu svobody.

Dvojčata v New Yorku před pádem v roce 2001

Cade také popisoval, jak tato budova padla po útoku a on v ní uvízl. Často vzpomínal na svou rodinu z minulého života a požadoval, aby ho rodiče oslovovali jiným jménem. 

Pád dvojčat

Máma se rozhodla vyhledat uvedené jméno v seznamu obětí z 11.9.2001 a skutečně ho tam našla. Jméno však zůstalo utajené kvůli ochraně soukromí zúčastněných osob. Zmínili jen, že muž pracoval na 110. patře N-tower. Chlapci se podařilo setkat i s Benem, dobrým přítelem z minulého života. Při setkání přítel Ben potvrdil, že chlapec si vzpomněl na podrobnosti z jeho života, které neměl odkud vědět.

Chceš i ty znát svůj minulý život? 

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.