Reinkarnace německého pilota?!

Reinkarnace německého pilota?!

Dvouletý Carl Edon z Anglie krátce poté, co začal mluvit, často opakoval větu:

"Spadl jsem přes okno v letadle." 

Chlapec také kreslil nacistické znaky a ovládací panely letadla, přičemž  dokázal popsat funkci jednotlivých ovládacích prvků. Ve čtyřech letech začal vyprávět, že byl sestřelen během bombardovací mise v Anglii a dodal, že šlo o typ letadla Messerschmitt 101 nebo 104. Věděl také, že při havárii přišel o pravou nohu. Začal si vzpomínat, že do německého letectva vstoupil v 19 letech a zemřel, když mu bylo 23 let. V tom čase doma po sobě zanechal svou snoubenku.

Německý voják Heinrich Richter a Carl Edon

Tento příběh přitahoval širokou pozornost médií, až se Carl dostal do rukou odborníka na reinkarnaci, který provedl sérii rozhovorů s Carlem a jeho rodiči. Odborník Stevenson zjistil, že při vykopávkách v roce 1997 bylo odhaleno, že poblíž anglického města Middlesborough se zřítil německý bombardér. Byla v něm nalezena těla čtyř členů posádky, mezi nimiž bylo i tělo bombardéra Heinricha Richtera, který měl useknutou nohu. Podle všech indicií mohl být Heinrich Richter právě chlapec Carl Edon.

Chceš i ty znát svůj minulý život? 

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.