Indická dívka si vzpomněla na svůj minulý život. Je to důkaz reinkarnace?

Indická dívka si vzpomněla na svůj minulý život. Je to důkaz reinkarnace?

Shanti Devi z Indie na první pohled vypadala jako obyčejné děvče, ale její zvláštností bylo, že do svých tří let vůbec nemluvila. Dívka začala mluvit až ve svých čtyřech letech a často mluvila o svém minulém životě, manželovi a dětech. Tvrdila, že její současný domov není tím, ve kterém žila a že její rodiče rovněž nejsou skuteční. Zpočátku to její rodina ignorovala a mysleli si, že je to pouze hra. Příběhy, které dívka vyprávěla, však byly tak realistické, že šokovaly.

Shanti Devi

Shanti si v devíti letech vzpomněla, že její muž se jmenuje Pandit Kedarnath Chauba a živil se jako obchodník. Svým rodičům uvedla, že má bradavici na levé tváři a ke čtení potřebuje brýle. Také si dokázala vzpomenout, že zemřela deset dní poté, co porodila syna.

Shanti Devi na setkání s Mahátma Gándhí

Jejich rodinnému příteli to nedalo a rozhodl se pátrat po tomto muži. Podařilo se mu na něj získat kontakt a napsal mu dopis, kde vypsal dívčiny vzpomínky. Muž mu odepsal, že je velmi překvapený, neboť vše sedí. Oba se však rozhodli ještě udělat test, při kterém její bývalý manžel přišel rodinu navštívit avšak předstíral, že je ve skutečnosti pouze bratr jejího manžela. Mladá dívka i přes tuto lež okamžitě poznala o koho se jedná a dokázala odpovědět téměř na všechny jeho otázky ohledně jejího minulého života.

Chceš i ty znát svůj minulý život? 

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.